نادین سرویس

نادین سرویس

تعمیرات اسپیلت و پکیج

تلفن تماس

021-77343363

آدرس دفتر ما

تهران - تهرانپارس

 

سبد خرید

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج
318
1402-04-21
نادین سرویس

یکی از مهم ترین خدماتی که در شرکت نادین سرویس ارائه میگردد تعمیرات پکیج می‌باشد، از آنجایی که در حال حاضر اکثر منازل دارای پکیج های دیواری می‌باشند شرکت نادین سرویس نیز با جمع اوری نیروهای مجرب و کاربلد در زمینه تمیرات پکیج با برند های مختلف همواره سعی داشته است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

حال ممکن است برخی سوالات ذهن شما را به خود درگیر کنند:

  1. چرا تعمیرات پکیج باید به صورت دوره ای باشد ؟
  2. پر تکرار ترین موارد در خرابی پکیج ها کدامند ؟
  3. آیا در هر موردی نیاز است تا به تعمیر کار مراجعه کنیم ؟

در این مقاله ما سعی داریم تا به تمامی این سوالات و دیگر سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ بدهیم.

چرا تعمیرات پکیج مهم است ؟

به نوعی می‌توان پکیج ها را به عنوان قلب تپنده هر خانه به شمار آورد، چرا که در فصبل های مختلف زندگی بدون وجود آنها کمی دشوار است، وجود آب گرم در منزل در هر شرایطی بسیار واجب و ضروری است.

حال برای اینکه در هر شرایطی بتوانیم آب گرم منزل خود را تامین کنیم و با این امر به مشکل بر نخوریم نیاز است تا به تعمیرات پکیج خود اهمیت بدهیم، زیرا اگر پکیج شما برای مدت زمان طولانی خراب بماند و از سرویس و یا تعمیرات آن چشم پوشی کنید ممکن است در آینده ای نه چندان دور مجبور به پرداخت هزینه های هنگفتی شوید.
پس سعی کنید همواره به خرابی های پکیج خودتان رسیدگی کنید و طبق نظر کارشناسان پکیج خود را به صورت دوره ای سرویس نمایید.

شایع ترین خرابی های پیکج

  • داشتن سر و صدای زیاد به هنگام روشن شدن یا در حین انجام کار
  • روشن شدن به شکل انفجاری
  • داشتن نشتی و پس دادن آب
  • خود به خود خاموش شدن پکیج
  • روشن نشدن پکیج

دلیل گرم نشدن آب و چرایی نیاز به تعمیرات پکیج در این شرایط

گرم نشدن آب میتواند شامل موارد بسیار زیادی بشود که هر کدام چاره و راه کار خود را به همراه دارد، اما سرویس و تعیرات پکیج در این موارد باید به دست یک تعمیر کار ماهر انجام شود تا دستگاه شما با مشکلات جدیدی مواجه نشود.

یکی از شایع ترین دلایل گرم نشدن آب در پکیج های دیواری، وجود رسوب میباشد.

تمامی پکیج ها در طول مدت زمان به دلیل وجود رسوبات در آب دچار رسوب گرفتگی میشوند، حال اگر پکیج شما نیز دچار مشکلی یکسان شده است و دیگر در خانه خود مثل گذشته آب گرم ندارید میتوانید با شرکت نادین سرویس تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت برای سرویس و تعمیرات پکیج شما نیرو های متخصص خود را به محل اعزام نمایند.

از دیگر مواردی که  می‌تواند مانع گرم شدن آب بشود میتواند به خرابی قطعات، طولانی بودن مسیر لوله کشی و … اشاره کرده که همگی آنها تنها با یکبار عیب یابی توسط سرویس کاران ما قابل شناسایی است.

نادین سرویس در کدام مناطق خدمات ارائه میدهد

شرکت ما در زمینه تعمیرات پکیج و دیگر لوازم منزل به صورت تمام وقت در تمامی مناطق تهران خدمات خود را ارائه می دهد، این نکته نیز لازم به ذکر است که تیم نادین در تلاش است تا با اجرای اقداماتی فوری امکان ارائه خدمات در شهرتان ها را نیز فراهم آورد.
اما ممکن است این سوال ذهن شمارا مشغول کرده باشد که آیا در هر موردی باید به تعمیر کار مراجعه نمایید و با پرداخت مبالغ کم و زیاد درگیر سرویس و یا تعمیرات پکیج خود باشید ؟

جواب این سوال خیر است، چرا که شما میتوانید تنها با سرویس دوره ای پکیج خود به دست تیم نادین سرویس از این موضوع مطمئن باشید که دستگاه شما قرار نیست دچار خرابی بسیار بزرگ و غیر منتظره بشود و همین امر باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *